Форумът на IRC канал #Sre6ta

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на IRC канал #Sre6ta

Still active in 2013 !!


4 posters

    Как си представяте погребението си?, малко мрачно-комична

    FlirTiniA
    FlirTiniA
    напредващ


    Брой мнения : 43
    Age : 35
    Location : На гъзъ на Географията!
    Registration date : 09.08.2007

    Как си представяте погребението си?, малко мрачно-комична Empty Как си представяте погребението си?, малко мрачно-комична

    Писане by FlirTiniA Нед Авг 12, 2007 3:24 pm

    afro Знааам, че тази тема е странна, но след като слушах едно предаване по радиото на подобна тема и първо че падна як смях,второ има доста добри мисли,които ти минават...

    Та аз при всички положения искам всички да са в бяло
    Faceless
    Faceless
    модератор


    Брой мнения : 43
    Age : 35
    Registration date : 04.08.2007

    Как си представяте погребението си?, малко мрачно-комична Empty Re: Как си представяте погребението си?, малко мрачно-комична

    Писане by Faceless Нед Авг 12, 2007 3:52 pm

    xaxaxaxaxaxa мислех си че само Дитмата пуска такива анкети ама маи бая съм се излъгал Very Happy Еми значи първо искам да ме погребат с фанелаката на Роналдо и да не ревът мн мн файда няма да има Laughing
    Belov
    Belov
    модератор


    Брой мнения : 63
    Age : 33
    Location : Pri Hrisi (`Olenka`)
    Registration date : 06.08.2007

    Как си представяте погребението си?, малко мрачно-комична Empty Re: Как си представяте погребението си?, малко мрачно-комична

    Писане by Belov Нед Авг 12, 2007 6:09 pm

    баш за тфа несъм мислим ама се че се намери кои да ме копа Laughing
    olenka
    olenka
    издигащ се


    Брой мнения : 61
    Age : 31
    Location : pri `BELOV`
    Registration date : 05.08.2007

    Как си представяте погребението си?, малко мрачно-комична Empty Re: Как си представяте погребението си?, малко мрачно-комична

    Писане by olenka Пон Авг 20, 2007 5:41 pm

    вие пак от сега ли заумирахте ве хора?!? а иначе по темата....така и така ще сам умряла,така 4е няма и да разбера ко е станало...следователно не ми дреме Smileне е важно като умреш кжо ще ставА,мисли докато живееш,как тжа да продалви максимално далго....!!!!!!! Smile

    Sponsored content


    Как си представяте погребението си?, малко мрачно-комична Empty Re: Как си представяте погребението си?, малко мрачно-комична

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Пон Май 13, 2024 11:52 am